TOP PRODUKTY:
0 / 0 položek

Samostmívací svářečské brýle ARC–513

Zařazení do kategorií

První samostmívací svářečské brýle na světě! Speciální úprava skel proti rozstřiku, silikonový lem a sofistikovaný svářecí systém – výbava pro každého profesionála

ARC-513 od korejské společnosti Servore jsou ergonomicky navrženy v kompaktní velikosti přesně přiléhající na obličej. Plastový rámeček je odolný vůči vibracím i teplotě. Díky silikonovému lemu a ventilačnímu systému pro cirkulaci vzduchu brýle ARC-513 zajišťují těsnost při zachování prodyšnosti. A co víc, speciální úprava skel proti rozstřiku a jejich vytvrzení chrání brýle před poškozením a maximalizují uživatelský komfort. 

Ekologický a ergonomický design

 

Svářečské brýle Arc 513 - Grafický rozbor

Universální a multifunkční (bezpečností ochrana s automatickým stmíváním, vhodné i pro obloukové svařování)

 

Svářečské brýle Arc 513 - Použití

Použití ohni odolné ochranné kapuce jako nutného doplňku

 

Svářečské brýle Arc 513 - Doplňky

 

Lehké a pohodlné

Universální a multifunkční brýle ARC-513 mají široké využití. Představují ochrannou pomůcku s automatickým stmíváním skel při svařování elektrickým obloukem. Lze je v používat v podstatě v libovolném pracovním prostředí, které vyžaduje ochranu očí před silným světelným zářením, a to se stupni zatemnění v rozsahu #5 až #13.

Tento pohodlný a lehký výrobek představuje efektivní prevenci pracovních úrazů na všech typech pracovišť a jeho použití je podmíněno využíváním dalších ochranných pomůcek (bezpečnostní helmy, protiprachové masky). Tyto brýle lze v kombinaci se samostatně prodávaným příslušenstvím (ohni odolná ochranná maska nebo kapuce) použít i jako samostmívací svářecí kuklu. 

Dioptrická skla

 

Svářečské brýle Arc 513 - Dioptrická skla

 

Pro svářeče se zhoršeným zrakem nebo pro přesné, precizní svařování jsou brýle vybaveny rámečkem pro dioptrická skla (upevňuje se do drážky v silikonové obrubě. Výrobu individuálních dioptrických skel konzultujte se svým očním specialistou.

Parametry

 

Svářečské brýle Arc 513 - Parametry

 

Jaké funkce najdete u svářečských brýlí ARC-513?

Fotosenzorový snímač ARC oblouku

Poskytuje vynikající stmívání díky dvojici robustních nezávislých senzorů, a to dokonce i v unikátním a přesném svařovacím prostředí, jako je TIG svařování s proudem nižším než 5 Amp.

Automatický samozatmívací filtr X-View

Svářecí filtr s automatickým stmíváním se skládá z X-View LCD displeje se zvýšenou reflexní odolností. Ten spolu se speciálním krycím sklem a pozorovacím úhlem zcela odstraní veškeré škodlivé záření (UV, IR), vycházející ze svářecího oblouku a spolehlivě chrání oči svářeče před škodlivými účinky. Extrémně vysokou spínací rychlostí 6,67 milisekundy patří tyto brýle mezi absolutní světovou špičku

Tlačítko Napájení/broušení (Power)

Brýle ARC-513 nejsou vybaveny funkcí automatického zapnutí. K jejich zapnutí slouží tlačítko Power. Vypnete je stejným tlačítkem, nebo to po cca 30 minutách nečinnosti udělají samy. Brýle jsou konstruovány tak, že v případě vypnutí jsou zatemněny odstínem #3 a jsou určeny pro broušení. Funkce automatického stmívání je v tomto režimu vypnuta.

Tlačítko HOLD

Tato funkce umožňuje přepínání mezi posledním nastaveným stupněm zatemnění a fixně nastaveným režimem ztmavnutí (#5, #7). Doporučeno především pro svařování a řezání plamenem, pájení nebo řezání plazmou, při kterém se využívají odstíny zatemnění #5 nebo #7.

Shade – Tlačítko nastavení odstínu zatemnění

Úroveň odstínu zatemnění lze nastavit v 5 úrovních od #7 po #13 v závislosti na druhu svařování a použitém proudu (v případě svařování elektrickým obloukem).

Sensitivity – tlačítko nastavení citlivosti

Dva spolehlivé senzory umožňují nastavení citlivosti přesně podle vašich požadavků. Optimalizace citlivosti zajišťuje maximální svářecí výkon a stoprocentní ochranu zraku při různých druzích svařování. Usnadňuje práci díky spolehlivému „odrušení“ záblesků od ostatních svářečů nebo jiných světelných zdrojů.

Signalizace vybité baterie

Pro ještě lepší ochranu a spolehlivost vám toto varovné světlo signalizuje nutnost výměny baterií.

Ceník svářecích brýlí naleznete zde.  

Dokumenty ke stažení

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 


Lišta s logy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace