TOP PRODUKTY:
0 / 0 položek

Samostmívací svářecí kukla Servoglas 4000V

Zařazení do kategorií

Chcete lehkou, profesionální svářečskou kuklu? Máme pro Vás řešení! Patentovaná technologie senzorů, skvělá kombinace výkonu, komfortu i stylu.

4000V Arc Defender

Moderní lehká konstrukce. Nejvyšší kvalita optiky. Patentovaná technologie senzorů.

 

4000V Arc Defender - Detail

 

Bezkonkurenční kombinace výkonu, komfortu, stylu a hodnoty. Servore 4000V Arc Defender není jen obyčejná svářečská kukla – přináší bezkonkurenční kombinaci výkonu, pohodlí a stylu a je k dispozici v široké škále barev a potisků.

Vyzkoušejte si unikátní, ergonomicky navrženou skořepiny (s optimalizovaným odvodem škodlivin). Vyvážené osy s nízkým těžištěm zaručují pohodlnou, vyváženou kuklu, kterou můžete skutečně nosit celý den. Kvalita a škála povrchových úprav jsou už jen pověstnou třešničkou na dortu moderní a propracované ochrany, kterou Arc Defender představuje.

Arc 4000V Defender nabízí:

 

4000V Arc Defender - Výhody

 

Dokonale čistý výhled s rychlými reakčními časy

Rychlejší a jasnější. Kazeta Servore X-View nabízí lepší a zřetelnější pohled na svár s neuvěřitelně spolehlivým reakčním časem 5 milisekund. Nová technologie X-Screen se navíc postará také o vynikající rozlišení barev.

 

4000V Arc Defender - Funkce

 

 

4000V Arc Defender - Funkce 2

 

S Technologií Inner Sense™ nepotřebujete další senzory

Patentovaná technologie řízení Inner Sense™ poskytuje spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách. Na rozdíl od některých jiných štítů nepotřebuje další snímače a zajišťuje spolehlivé spínání i při práci s nízkým proudem a za obtížných světelných podmínek.

Patříte ke svářečům, kteří ocení i unikátní vzhled přilby? Pavouci, plameny, vlajky... vaší fantazii se meze nekladou. A ani nemusíme zdůrazňovat, že libovolný zvolený motiv vypadá zcela profesionálně a vydrží stejně dlouho jako přilba samotná.

 

4000V Arc Defender - Design

 

Technologie Auto On/Auto Off 'Nasaď a Svářej'

S technologií automatického zapnutí/vypnutí není třeba pamatovat na zapnutí kukly. Stačí prostě jen nasadit a svářet ('Wear and Weld'). Pro automatické zapnutí a okamžitou reakci je využívána energie jak od baterie, tak ze solárních článků. Baterie obvykle vydrží řadu let a když konečně dojdou, jsou snadno vyměnitelné.

Technologie detekce Inner Sense™ “vnitřní smysl“

Patentovaný systém detekce oblouku Inner Sense™ spolehlivě rozpozná oblouk i o velmi nízké energii a za obtížných světelných podmínek a eliminuje tak potřebu dalších čidel, které mnohé jiné systémy potřebují.

Ochrana na plný úvazek

Vysoká kvalita UV a IR filtrů instalovaných ve všech samozatmívacích kuklách Servore Vás chrání před škodlivým zářením –poskytují lepší ochranu než levnější a horší filtry. Bez ohledu na Vaší volbu produktu Servore si můžete být jisti, že Vám kukly Servglas poskytují tu nejlepší ochranu. Nedělejte kompromisy v oblasti kvality nebo nákladů, zvláště ve věcech týkajících se ochrany a bezpečnosti. Budete ji potřebovat. Zasloužíte si ji.

 

4000V Arc Defender - Parametry

 

Citlivost

Společnost Servore dělá výrobky pro skutečnou práci. Víme, že potřebujete kontrolu nad svým vybavením. S kuklou 4000V Arc Defender můžete spolehlivě 'odladit' rušení od ostatních svářečů nebo jiných světelných zdrojů. Jednoduché a spolehlivé ovládání citlivosti svářecích filtrů Servoglas umožňuje přizpůsobit se pracovnímu prostředí. Svařování je tak příjemnější a pohodlnější.

Zpoždění

Naprogramované a uživatelem přepínatelné ovládání zpoždění zpomaluje přechod ze zatemněného ke světlému odstínu clony. Je ideální při stehování nebo při procesech, které drží vysoké zbytkové teplo a světlo ve svaru; zároveň pomáhá proti syndromu „unavených očí” na konci dne.

Nastavení odstínu zatemnění

Kukla 4000V Arc Defender nabízí plnou kontrolu nad zatmíváním při svařování a je nastavitelná v rozmezí clon 9 až 13.

Indikátor slabé baterie

Pro ještě lepší ochranu a spolehlivost upozorňuje na nutnost výměny baterie výstražný světelný signál. Pro Vaše pohodlí používáme snadno vyměnitelné standardní baterie.

 Ceník svářecích kukel naleznete zde.  

Dokumenty ke stažení

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 


Lišta s logy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace