TOP PRODUKTY:
0 / 0 položek

Svářecí kukla 6000X

Zařazení do kategorií

Digitální ovládání, vhodná pro všechny typy svařování, od TIG až po vysoké svařovací proudy. Tohle je to správné vybavení pro profesionály.

Svářečská kukla 6000X v několika slovech?

  • Vhodná od plazmy (#8) až po TIG svařování s vysokým svařovacím proudem (#14)
  • Snadné použití
  • Digitální ovládání se zobrazováním pomocí LED diod


Svářečská kukla 6000X – Detail

 

SERVOGLAS 6000X od korejské firmy Servore je odolná svářecí kukla s moderním designem a s vysoce kvalitním podáním barev. Svářeči poskytuje jasnější a čistší výhled skrze svůj mimořádně velký LCD displej (100x67 mm), což je až o 50 % více oproti běžným samostmívacím kuklám. Velký průzor vás navíc zbaví nepohodlí a pocitu stísněnosti, dvou hlavních nepřátel všech svářečů.


Pevná a robustní LCD kazeta

 

Svářečská kukla 6000X – Kazeta

 

Mimořádně velká LCD kazeta spolehlivě eliminuje nepohodlí a pocit stísněnosti.

LED displej s digitálním ovládáním

Kukla 6000 X ukazuje nejdůležitější funkce pro svářeče na LED displeji s digitálním ovládáním – a zároveň se zbavila všech nadbytečných funkcí. Tato svářecí kukla je perfektní pro nejširší použití od drobných opravářských prací pomocí plazmy (#8) až po TIG svařování o vysokých svářecích proudech (#14).

 

 

Svářečská kukla 6000X – Displej

 

Žáruvzdornost a odolnost vůči nárazům této svářecí kukly (testované i v těch nejnáročnějších průmyslových podmínkách) je umocněna použitím exkluzivního materiálu na bázi nylonu. Ani bezpečnost kukly nezůstala stranou – přední krycí sklo má speciální vyztužení. 

 

Svářečská kukla 6000X – Detail 2

 

Pro vaše větší pohodlí je kukla v horní i dolní části vybavena pojistnými prvky pro snadnou výměnu a zajištění předního krycího skla. Kukla je také uzpůsobena pro hladké připevnění a vyjmutí zvětšovacího skla pro účely svářečů se špatným zrakem nebo ty, kteří provádějí precizní svařování.

 

Svářečská kukla 6000X – Detail - velký

 

Automatické sepnutí a vypnutí pomocí solárního článku

Spotřeba baterie je minimalizována použitím solárního článku, který získává energii ze svařovacího oblouku. Tím je významně prodloužena její životnost. Napájení LCD kazety prostřednictvím solárního článku zároveň rozšiřuje použitelnost kukly.

Fotosenzory detekující světlo svářecího oblouku

4 robustní a nezávislé foto senzory ve filtrační kazetě zaručují vynikající stínící efekt – a to dokonce v tak unikátních a přesných podmínkách, jako je TIG svařování při velmi nízkém proudu 5A.

Samostmívací filtrační kazeta X-View

Samostmívací svářecí filtr zahrnuje LCD displej Servore X-View se zvýšenou ochranou proti záření, speciální krycí sklo a v kombinaci s pozorovacím úhlem zcela eliminuje veškerá škodlivá záření (UV, IR), která se vyskytují ve světle svářecího oblouku. Svářečovy oči jsou navíc bezpečně chráněny špičkovou stmívací rychlostí 0,04 milisekundy.

Tlačítko zpoždění (Delay)

Umožňuje svářeči nastavení komfortního výhledu a zabránit únavě očí z důvodu zbytkového žáru při svařování silných plechů nebo při bodovém svařování zpožděním přechodu filtrační kazety do světlého odstínu.

Tlačítko výběru odstínu zatemnění

Clonu zatemnění je možno nastavit v 7 úrovních, od #8 až po #14, v závislosti na typu svařování a použitém proudu.

Nastavení citlivosti

Optimalizace citlivosti díky čtyřem instalovaným senzorům zaručuje maximální možný výkon svářeče v závislosti na druhu pracovního prostředí a umožňuje odstínit vliv okolních kolegů nebo jiných světelných zdrojů.

 

Svářečská kukla 6000X – Detail - parametry

 Ceník svářecích kukel naleznete zde. 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 


Lišta s logy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace